Partnerzy

ELEKTROSYSTEM Sp. z o.o. – przedsiębiorstwo budowlane istniejące od 1992 roku. Wyspecjalizowane w instalacjach elektrycznych, oferuje także ogólne wykonawstwo. /link do strony/

Magazyn motoryzacyjny ABS - program telewizyjny prowadzony przez Macieja Marcinkiewicza od ____ roku. Dostępny jest w sieciach Vectra i Amazing TV, regionalnych TVP oraz w Internecie. W cotygodniowym odcinku przedstawia testy najciekawszych samochodów i relacje z wydarzeń motoryzacyjnych.

(odnośnie pkt. 6 w konspekcie)

Za sprawą swoich osiągnięć sportowych, Maciej Marcinkiewicz regularnie pojawia się w prasie ogólnopolskiej, regionalnej i motoryzacyjnej już od kilkunastu lat. Jest rozpoznawalnym zawodnikiem nie tylko ze względu na dokonania na torze, ale i własną twórczość: prowadzi własny program telewizyjny Magazyn motoryzacyjny ABS, współprowadził program Euro Motor w kanale Tele 5, jest częstym gościem kanału Eurosport, gdzie komentuje wyścigi samochodowe. Maciej publikował także felietony do Automanii – dodatku motoryzacyjnego do Gazety Olsztyńskiej, Dziennika Elbląskiego i Dziennika Mazurskiego, z jego autorytetu korzystał uznany miesięcznik motoryzacyjny V12.