Treningi

Od wielu lat równolegle z rozwojem własnej kariery wyścigowej Maciej Marcinkiewicz dbał także o poszerzenie umiejętności innych kierowców. Przez ostatnie lata wykazywał się tym samym zaangażowaniem i sukcesami w zakresie przygotowywania pojedynczych treningów dających podstawy wiedzy o prawdziwej wyścigowej jeździe, jak i kompleksowym prowadzeniu karier wyścigowych profesjonalnych zawodników. Dziś ma na swoim koncie kilkudziesięciu usatysfakcjonowanych podopiecznych, z których część powierza mu zadanie rozwoju umiejętności nieprzerwanie od wielu lat. Dzięki bogatemu doświadczeniu i wypracowanym kontaktom partnerskim, Maciej Marcinkiewicz jest w stanie umożliwić każdemu jazdę samochodami wyścigowymi wszelkiego typu (aż po Formułę 1) na najważniejszych obiektach w Europie jak i poza nią, z takim samym profesjonalizmem i starannością przeprowadzając przygotowania zawodnika, jak i spełnienie marzenia motoryzacyjnego entuzjasty.

ZOSTAŃ KIEROWCĄ WYŚCIGOWYM

Maciej Marcinkiewicz prowadzi treningi na każdym poziomie zaawansowania: od kompetentnego wprowadzenia do jazdy na torze po przygotowanie do uzyskania licencji wyścigowej FIA. W obliczu bogatego doświadczenia zdobytego w seriach wyścigowych całej Europy, jest także właściwą osobą do prowadzenia kariery kierowcy, dobierając odpowiednią kategorię samochodu, klasę wyścigów i pomagając w organizacji całego teamu i obsługi. Wielu z podopiecznych Maćka po uzyskaniu licencji skorzystało z jego wiedzy i dziś zbierają laury w różnych prestiżowych wyścigach: od Mistrzostw Polski poprzez europejskie puchary, po międzynarodowe wyścigi endurance. Maciej organizuje swoje treningi w myśl zasady, że najlepsze efekty przynosi czas spędzony na jeździe po torze. Dlatego zawsze nastawia się na jak największą ilość jazdy i bezpośredni kontakt z odbiorcą, prowadząc zajęcia indywidualnie lub w małych grupach. Wąskie grono osób o podobnych pasjach pozwala na zachowanie wysokiego poziomu spotkania i sprzyja zawieraniu nowych wartościowych znajomości, czym wyróżnia się na tle obserwowanych dzisiaj niedogodności na różnego typu dużych imprezach track day.

TORY WYŚCIGOWE NA CAŁYM ŚWIECIE

Przez swoją długoletnią karierę Maciej Marcinkiewicz ścigał się niemal wszystkim od bolidów Formuły 3 po kilkusetkonne auta klasy GT. W swojej bogatej historii startów rywalizował na kilkudziesięciu torach wyścigowych w tym m.in. na tak znanych obiektach jak Monza, Spa- Francorchamps, Donington Park, Valencia, Istanbul Park czy Red Bull Ring. Teraz umożliwia on doświadczenie tych wspaniałych miejsc każdemu, wliczając w to nawet słynny tor w Abu Dhabi. Co zrozumiałe, dla wielu kierowców takie wyjazdy mają także cenny walor turystyczny – na przykład tory na słonecznym przez cały rok południu Hiszpanii stanowią świetny pretekst na udany weekend. Możliwe jest kompleksowe przygotowanie wypadu, obejmujące przejazd na tor, nocleg i wyżywienie, transport wyznaczonych samochodów do jazd na torze oraz wszelkie inne atrakcje na miejscu.

NAJBARDZIEJ POŻĄDANE SAMOCHODY WYŚCIGOWE

Prowadzone przez Macieja Marcinkiewicza wydarzenia na torze przewidują możliwość zarówno używania przez uczestników własnych samochodów, jak i skorzystanie z jednej z najbogatszych w Polsce ofert aut wyścigowych wszystkich typów – od ekskluzywnych super aut najsłynniejszych marek, poprzez profesjonalnie przygotowane, zawodnicze samochody wyścigowe klasy GT i otwarte prototypy wzorowane na konstrukcjach startujących w Le Mans, kończąc na prawdziwych bolidach Formuły 1. Szerokie kompetencje zebrane także w innych dyscyplinach motorsportu pozwalają zapewnić również jazdę samochodami wyczynowymi wszelkich innych typów: rajdowymi na trasach szutrowych i lodzie, cross country oraz driftowymi. Tak jak w każdym innym przypadku, Maciej Marcinkiewicz zapewnia najwyższy standard przygotowania samochodów i lokalizacji oraz profesjonalny, efektywny instruktaż. Możliwe jest także sprowadzenie na życzenie pożądanego modelu do wybranej lokalizacji.

DODATKOWE KORZYŚCI

Treningi z Maciejem Marcinkiewiczem to optymalne rozwiązanie dla osób chcących podnieść swoje kwalifikacje jazdy na torze bądź spełnić się w swojej pasji. Niemniej nauka ta jest nie do przecenienia przy rozwijaniu wielu innych umiejętności: poprawiania bezpieczeństwa w prowadzeniu i lepszego traktowania samochodu. Dlatego zajęcia te są cenne nie tylko dla klientów indywidualnych, ale i firmowych, dla których wspólne spotkanie na torze umotywowane będzie nie tylko atrakcyjnością wydarzenia i integracji w bezkonkurencyjnej formie, ale i będzie miało czysto racjonalne powody, które przyniosą w przyszłości wymierne korzyści.

Zdjęcia