Eventy

M ACTION Sp. z o.o. dzięki dużemu doświadczeniu biznesowemu i umiejętnościom organizacyjnym jej właściciela, którym jest Maciej Marcinkiewicz, stała się jednym z liderów obsługi eventów związanych z motoryzacją.

Maciej Marcinkiewicz przygotowuje i wspiera imprezy wszelkiego typu i zasięgu, a jego zaplecze oraz możliwości dostosowania się do potrzeb klientów pozwalają mu na udane zrealizowanie wszystkiego od wydarzeń regionalnych, ekskluzywnych spotkań po imprezy masowe o zasięgu krajowym z dużą oprawą medialną. Duża wiedza wyścigowa zdobywa uznanie w całym kraju i u największych klientów – Maciej Marcinkiewicz m.in. odgrywa kluczową rolę w organizacji największego wydarzenia motoryzacyjnego w Polsce Verva Street Racing, gdzie pełni funkcję dyrektora sportowego.

JAZDA NA TORZE WYŚCIGOWYM

Dzięki zebranemu przez kilkanaście lat profesjonalnej kariery wyścigowej doświadczeniu, Maciej Marcinkiewicz dysponuje ofertą niedostępną dla organizatorów imprezy typu track day i agencji eventowych. Organizuje on spotkania na najbardziej atrakcyjnych torach wyścigowych w Polsce, Europie jak i poza nią, umożliwiając intensywną jazdę wspartą profesjonalnym, osobistym instruktażem prawdziwymi samochodami wyścigowymi wszelkich typów: od ekskluzywnych super aut najsłynniejszych marek, poprzez profesjonalnie przygotowane, zawodnicze samochody wyścigowe klasy GT i otwarte prototypy wzorowane na konstrukcjach startujących w Le Mans, kończąc na prawdziwych bolidach Formuły 1. Szerokie kompetencje zebrane także w innych dyscyplinach motorsportu pozwalają zapewnić także kompleksowo przygotowaną jazdę samochodami wyczynowymi wszelkich innych typów: rajdowymi na trasach szutrowych i lodzie, cross country oraz driftowymi.

M ACTION na swoim koncie ma zarówno udane eventy na torze dla dużej grupy gości klienta korporacyjnego, jak i ekskluzywne spotkania w małym, wymagającym gronie. W każdym przypadku Maciej Marcinkiewicz gwarantuje maksymalne wykorzystanie możliwości obiektu i samochodów, polegające na jego bezpośrednim nadzorze i instruktażu. Dla wielu jest to pierwsza okazja zmierzenia się z samochodem tego kalibru, która w połączeniu z przygotowaną trasą i profesjonalną opieką gwarantuje doznania, które każdy pamięta do końca życia.

Nauka ta jest nie do przecenienia przy rozwijaniu wielu innych umiejętności: poprawiania bezpieczeństwa w prowadzeniu i lepszego traktowania samochodu. W tym celu Maciej Marcinkiewicz opracował autorskie programy szkoleniowe w specjalnych warunkach, kładące szczególny nacisk na rozwój tych aspektów eksploatacji. Zajęcia te są cenne także dla klientów, dla których wspólne spotkanie na torze umotywowane będzie nie tylko atrakcyjnością wydarzenia i integracji w bezkonkurencyjnej formie, ale i będzie miało czysto racjonalne powody, które przyniosą w przyszłości wymierne korzyści.

IMPREZY BRANŻOWE

W portfolio M ACTION znajduje się szeroki wachlarz imprez związanych z rynkiem motoryzacyjnym: zarówno eventy otwarte, które już od pierwszej edycji odniosły komercyjny sukces, jak i dedykowane prezentacje dla klientów branżowych. Wydarzenia organizowane przez M ACTION wyróżniają się oryginalnymi atrakcjami i dużą kreatywnością – to nie są kolejne nudne spotkania korporacyjne, a imprezy z polotem. M ACTION zapewnia kompleksową, profesjonalną obsługę, zaspokajającą wszelkie wymagania – uwzględnia catering, profesjonalną dokumentację foto/wideo, występy muzyczne, konferansjerkę znanych osób.

WYBRANE REALIZACJE IMPREZ ORGANIZOWANYCH LUB WSPIERANYCH PRZEZ M ACTION


VERVA STREET RACING - to w tej chwili największe i najtrudniejsze do zorganizowania wydarzenie motoryzacyjne w Polsce. Maciej Marcinkiewicz ma na niej jedną z najbardziej odpowiedzialnych i wymagających ról: jest dyrektorem sportowym, odpowiadając za scenariusz imprezy, bezpieczeństwo i harmonogram ponad stu samochodów biorących udział w bardzo skomplikowanych pokazach i symulacjach wyścigów. Dotychczasowe edycje, które odbywały się na zamkniętych ulicach centrum Warszawy oraz na Stadionie Narodowym obejrzało na żywo około pół miliona widzów i miliony za pośrednictwem największych mediów telewizyjnych, radiowych, drukowanych i internetowych.

Redbull Kart Fight Polska - to edycja międzynarodowego projektu poszukującego najlepszego, amatorskiego kierowcy gokartowego na świecie. Po eliminacjach na 37 torach w całej Polsce oraz półfinałach w Tarnowie, Warszawie i Sopocie wyłonieni zostali zawodnicy, którzy pod koniec wakacji stanęli do wielkiego finału na krakowskich błoniach. Maciej Marcinkiewicz pełnił rolę dyrektora sportowego nadzorującego i odpowiedzialnego za całą część sportową imprezy.

Martini – finał Race to Desire. Event zorganizowany na torze Vairano we Włoszech. Prowadzącym Gościem Specjalnym eventu był Ben Collins były Stig z kultowego programu Top Gear. Uczestnicy walczyli za kierownicami najnowszych modeli Porsche. Maciej Marcinkiewicz wraz ze swoim zespołem był odpowiedzialny za organizację i przebieg jazd po torze wraz z instruktarzem uczestników.

MOTORSHOW OLSZTYN - na tle innych motor show o podobnym zasięgu, event w Olsztynie mógł poszczycić się dużą ilością prestiżowych wystawców, jak krajowi importerzy czołowych marek i producenci samochodów wyścigowych oraz dużą liczbą atrakcji, jak konkursy audio i miss show czy też eko-rajd, który ściągnął do rywalizacji specjalistów w tej dziedzinie z całej Polski. Wśród prowadzących imprezę m.in. Adam Kornacki i Maciej Wisławski.

TRANSPOLONIA Road Race - wydarzenie typu gran turismo w Polsce, łączące podróż przez całą Polskę i ekskluzywny wypoczynek z profesjonalnie przygotowaną rywalizacją sportową na najbardziej atrakcyjnych obiektach motorsportu w kraju. Pierwsza edycja przygotowana w 2011 roku zgromadziła na starcie kilkanaście ekip na najbardziej ekscytujących drogach Kotliny Kłodzkiej. Uczestnicy wzięli udział m.in. w paradzie na Rynku w Lądku Zdroju (specjalnie zamkniętym w tym celu) oraz jeździe na czas na słynnej trasie wyścigu górskiego w Siennej. Ciekawy format imprezy ściągnął zainteresowanie czołowych polskich mediów (telewizja TVN, portale internetowe i prasa motoryzacyjna) oraz prestiżowych sponsorów.

Otwarcie serwisu samochodowego Premio w Olsztynie. Impreza dla zaproszonych gości wraz z koncertem i nowatorskimi pokazami serwisu wykonywanymi przez modelki. Imprezę prowadził Adam Kornacki.

Otwarcie stacji serwisowej samochodów MAN w Olsztynie. Na zaproszonych gości czekał koncert, premiera nowego modelu marki MAN i szereg innych atrakcji w wykonaniu modelek: wybory miss, akcji serwisowania ciągnika siodłowego i bikini open bar. Wśród prowadzących imprezę m.in. Włodzimierz Zientarski.